למה חשוב שתהיה לך סוכנות ביטוח איכותית לצידך?

כל מה שרציתם לדעת על סוכנות ביטוח ולא היה לכם את מי לשאול, בכתבה שלפניכם.

 

התפקיד של סוכנות ביטוח

תחשבו על זה רגע, כשאתם פועלים ישירות מול חברת הביטוח, במקרה של תביעה מי שאמור להגן עליכם ולשמור על האינטרסים שלכם, הוא גם מי שאתם תובעים. האם ייתכן שלאותה החברה יכולים להיות שני אינטרסים שונים? ודאי שלא.

חברת ביטוח היא עסק לכל דבר. כעסק, המטרה של חברות הביטוח, היא להיות רווחית או במילים אחרות, להכניס כמה שיותר כסף ולהוציא כמה שפחות.

תפקידה של סוכנות (איכותית), היא לשמור על האינטרסים שלכם אל מול חברות הביטוח, לדאוג שתיק הביטוח והפנסיה שלכם מותאם לצרכים שלכם.

איך ומתי נמדדת סוכנות ביטוח?

סוכנות הביטוח נמדדת פעמיים: בהתאמת תיק הביטוח וכאשר נדרש להתחיל בהליך תביעה

בניהול תיק הביטוח, סוכנות ביטוח תימדד בהתאמת תיק הביטוח והפנסיה שלכם בהתאם לצרכים שלכם. 

סוכן אישי ידע לטפל בצורה הוליסטית בכל תחומי ביטוח ויעשה איתכם ברור צרכים מקיף כל הזמן על מנת לוודא שאתם מכוסים כראוי.

החיים שלנו דינמיים, אנחנו מחליפים מקומות עבודה, מתחתנים, נולדים לנו ילדים ויש צורך לעשות כל הזמן התאמות ולבדוק שאכן מכוסים בהתאם לצרכים שלכם.

סוכן אישי ידע גם לנהל את הפנסיה שלכם ולבצע מעברים בין מעסיקים.

במצב של תחילת הליך תביעה, סוכנות איכותית תדאג לבקש מכם את כל המסמכים הנדרשים ולדאוג לכך שתקבלו את המגיע לכם מחברת הביטוח. 

3 סיבות למה כל אחד חייב סוכנות ביטוח לצידו

1 | לסוכנות ביטוח אין אינטרס

בניגוד לחברות הביטוח, שהן אלו שצריכות לשלם את התביעה, האינטרס היחיד של סוכנות הביטוח היא לעזור לכם לאורך כל הדרך. לקוחות מרוצים זה המנוע של סוכנויות ביטוח להצלחה.

2 | סוכנות ביטוח עובדת בשבילך

הגשת המסמכים לחברת הביטוח וטיפול בכל הבירוקרטיה. נדרש ניסיון וידע על מנת להגיש את המסמכים בצורה מדויקת על מנת שהתביעה שלכם תאושר. סוכנות ביטוח איכותית ומובילה, יודעת בדיוק מה לעשות (וגם מה לא לעשות) על מנת שחברת הביטוח תאשר את התביעה ותקבלו את התשלום המגיע לכם.

3| עבודה מול כלל חברות הביטוח אך תחת קורת גג אחת

אם אתם מבטחים את עצמכם ישירות מול חברת הביטוח, אתם בהחלט מוגבלים רק אליה. לעומת זאת, עבודה עם סוכנות ביטוח איכותית, תוכל לתת תמונת מצב אובייקטיבית על חברות הביטוח השונות בשוק, לרכוש כל ביטוח מחברה אחרת ועדיין לנהל את כלל הביטוחים בסוכנות אחת ותחת קורת גג אחת.

 

לסיכום

אל תוותרו על סוכנות איכותית שתלווה אתכם לאורך כל הדרך. בעת התאמת תיק הביטוח שלכם וחלילה בעת הגשת תביעה במידת הצורך.